ŞİRKET HAKKINDA

HAKKIMIZDA

CANPRES,2011 yılından bugüne sektörel sorumluluğunun bilincinde, tüm üretim aşamalarında müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteli ve zamanında sunduğu hizmetleriyle sektöründe saygın, istikrarlı, güvenilir ve profesyonel bir kurumdur. Yenilikçi, çağdaş, girişimci ve kaliteyi prensip kabul eden yapısıyla, müşteri odaklı olarak dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

CANPRES, Kocaeli / GEPOSB bölgesinde 4500 m2 kapalı alan 500 m2 açık alan üzerine yerli sermaye ile kurulmuştur.

CANPRES ailesi 14 beyaz yaka 36 mavi yaka çalışanı ile toplamda 50 personel ile hizmet vermektedir.
Gelişen üretim teknolojisini takip eden, mevcut makine parkurunu yenileyen ve
genişleten bir yapıya sahiptir.

GÜÇLÜ VE DİNAMİK ÇÖZÜM ORTAĞINIZ !

CAN PRES A.Ş. olarak faaliyet gösterdiğimiz Metal Şekillendirme Sektöründe, pazar payımızı sürekli olarak genişletip çalışanlarımızla, sürekli gelişim ve değişim anlayışımızla, ürün ve hizmet kalitesine kattığımız değerlerle, sektöründe lider, takdir edilen bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemek.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, artan taleplerini karşılarken, kaliteli çözümler üreterek, değerlerimizi etkin kullanarak, dürüst çalışmaya özen göstererek, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı olmak.
Pozitif ve yapıcı olmak.
Saygılı, dürüst ve güvenilir olmak.
Esnek, verimli ve yenilikçi olmak.
Rekabet kurallarına uymak.
Tüm çevresel etkileri kontrol altında tutmak.

DEĞERLERİMİZ
Jul 1994 Amazon History
Amazon Founded
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Erat enim res aperta. Ne discipulum abducam, times. Primum quid tu dicis breve? An haec ab eo non dicuntur?
Feb 2005 Amazon History
Amazon Prime Services
Aliter homines, aliter philosophos loqui putas oportere? Sin aliud quid voles, postea. Mihi enim satis est, ipsis non satis. Negat enim summo bono afferre incrementum diem. Quod ea non occurrentia fingunt, vincunt Aristonem.
Aug 2007 Amazon History
Amazon Announced Amazon Fresh Pickup
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.